آزمایش های خاص شمس

اندازه گیری هورمون آنتی مولرین AMH

این تست اختصاصی ذخیره تخمدانی (اندازه گیری هورمون آنتی مولرین) و پیشگویی نتایج IVF :اندازه گیری میزان ذخائر تخمدان یکی از مهمترین قسمتهای بررسی زوجهای نابارور است.

آزمایش IUI

IUI به معنای تزریق اسپرم شسته شده به درون حفره رحم بوده و یکی از روش های کمک باروری می باشد. این فرایند موجب افزایش احتمال تماس تخمک با اسپرم در محیط رحم شده و شانس وقوع بارداری را افزایش می دهد.

تعیین دوز مصرفی داروهای ضد انعقادی

وارفارين شايعترين ضد انعقاد خوراكي در جهان محسوب مي شود. وارفارین باعث مهار آنزیمی بنام ويتامين K اپوكسيد رودوكتاز ( VKOR )  می شود که در نتیجه آن ویتامین K نیز مهار شده…

آزو اسپرمي و ناباروري در مردان

سازمان جهانی بهداشتWHO ناباروری را به عنوان یک مشکل پزشکی جهانی معرفی کرده است. باروری به توانایی یک زوج در تولید مثل اطلاق مي شود و ناباروری، ناتوانی در باردار شدن پس از یک سال مقاربت بدون استفاده

روش جدید تشخیص غیر تهاجمی تریزومی‌های21، 18 و13

اصول اين روش بر پايه اندازه گيری DNA آزاد جنینی  (cffDNA) در خون مادر است.  از نظر کلینیکی NIPT، زنان باردار را در هر سنی و با هر ریسکی برای بررسی احتمال داشتن جنین مبتلا به تریزومی های 21،18 و 13مورد بررسی قرار می دهد.

ساعت کاری آزمایشگاه:

شنبه تا چهارشنبه 7:30 صبح تا 22
پنجشنبه 7:30 صبح تا 20

 

شماره تماس پذیرش: 05138401242 – 05138462978

لینک های مرتبط:

همکاری با ما
تماس با ما 
درباره ما

آدرس آزمایشگاه:

مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان محتشمی 1، ساختمان شفا

حقوق مالکیت معنوی این وب سایت برای آزمایشگاه سمش محفوظ است./ طراح نجمه زارعی مقدم

دکتر ثمانه  فیضی در سال 1367 موفق به اخذ مدرک پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده اند و بعد از گذراندن طرح و تعهد خدمت خود در سال 1376 موفق به اخذ مدرک دمتری تخصصی پاتوبیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده اند.

در دوره گذراندن ضریب k خود بعنوان مدرس در دانشکده داندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشغول تدریس بوده اند.

و بعد از ان دوره بعنوان پاتولوژیست در آزمایشگاه بالینی مشهد  مشغول فعالیت بوده اند.

و هم اکنون بعنوان موسس آزمایشگاه شمس در خدمت مراجعین و همکاران گرامی می بآشد.

دکتر پروانه حکیمی فر در سال 1366 موفق به اخذ مدرک پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده و بعد از گذزاندن طرح و فعالیت در زمینه پزشکی در مشهد در سال 1374 موفق به اخذ مدرک دکتری تخصصی پاتوبیولوژی شده و بعد از گذراندن ضریب k خود  به استان هرمزگان مراجعت کرده و در دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس  بعنوان هیئت علمی مشغول به فعالیت و تدریس تا سال 1397 بوده است.

 5 سال ازمدت فعالیت علمی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعنوان هیئت علمی مشغول به فعالیت بوده است

در این مدت همزمان در ازمایشگاه های بالینی  بعنوان پاتولوژیست  فعالیت کرده و از سال 1399 تا کنون در ازمایشگاه تخصصی شمس بعنوان مسوول فنی در خدمت مراجعین و همکاران گرامی می باشند

بیمار محترم، توجه فرمایید که جهت دریافت جواب آزمایش خود به صورت آنلاین به نام کاربری و پسورد نیاز دارید. نام کاربری شما شماره درج شده در انتها برگه پذیرش و پسورد شما شماره موبایلتان میباشد.