آشنایی با بخش ایمونولوژی و هورمون آزمایشگاه شمس

بخش ایمونولوژی و هورمون تشخیص طبی به انجام آزمایشاتی برای بررسی سیستم ایمنی و هورمون های بدن می پردازد. این آزمایشات شامل آزمایش خون، آزمایش ادرار و آزمایش بافت می شود. نتایج این آزمایشات به پزشکان کمک می کند تا بیماری های سیستم ایمنی، بیماری های غدد درون ریز و سایر بیماری ها را تشخیص دهند و درمان مناسب را تجویز کنند. در ادامه با لیست تست های انجام شده در بخش ایمونولوژی و هورمون آزمایشگاه مطلع خواهید شد.

لیست تست های انجام شده در بخش ایمونولوژی و هورمون آزمایشگاه

HTML Table Generator
ABO Blood Group & Rh (including Du test) Automated ESR HbH Staining CBC (by fully automated cell counter)
Cold Agglutinin Coomb’s Test- Indirect Coomb’s Test – Direct Cytochemistry: Myeloperoxidase- (MPO) staining
Cytochemistry: Periodic Acid Schiff (PAS) staining Heinz Body Staining Isohemagglutinin test LE Cell
Malaria/Borrelia thin and thick Smear تشخیص و طبقه بندی لوسمی های حاد (Acute leukemia Flow cytometry panel) تشخیص و طبقه بندی بدخیمی ¬های مزمن لنفوئید (Lymphoid Neoplasm) تعیین حداقل بیماری باقیمانده در لوسمی¬ های حاد و مزمن (Minimal Residual Disease (MRD) Acute & Chronic Leukemia)
استفاده از فلوسایتومتری در تشخیص و پایش درمان بیماران مبتلا به بدخیمی¬ های پلاسماسل، خصوصاً مولتیپل میلوما فلوسایتومتری مایعات بدن فلوسایتومتری به منظور ارزیابی انواع لنفوسیتها و شمارش آنها در بیماران مبتلا به نقص ایمنی ذاتی و اکتسابی آزمایش قلوسایتومتری برای تشخیص هموگلوبینوری حمله ای شبانه (PNH)

ساعت کاری آزمایشگاه:

شنبه تا چهارشنبه 7:30 صبح تا 22
پنجشنبه 7:30 صبح تا 20

 

شماره تماس پذیرش: 05138401242 – 05138462978

لینک های مرتبط:

همکاری با ما
تماس با ما 
درباره ما

آدرس آزمایشگاه:

مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان محتشمی 1، ساختمان شفا

حقوق مالکیت معنوی این وب سایت برای آزمایشگاه شمس محفوظ است./ طراح نجمه زارعی مقدم

دکتر ثمانه  فیضی در سال 1367 موفق به اخذ مدرک پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده اند و بعد از گذراندن طرح و تعهد خدمت خود در سال 1376 موفق به اخذ مدرک دمتری تخصصی پاتوبیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده اند.

در دوره گذراندن ضریب k خود بعنوان مدرس در دانشکده داندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشغول تدریس بوده اند.

و بعد از ان دوره بعنوان پاتولوژیست در آزمایشگاه بالینی مشهد  مشغول فعالیت بوده اند.

و هم اکنون بعنوان موسس آزمایشگاه شمس در خدمت مراجعین و همکاران گرامی می بآشد.

دکتر پروانه حکیمی فر در سال 1366 موفق به اخذ مدرک پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده و بعد از گذزاندن طرح و فعالیت در زمینه پزشکی در مشهد در سال 1374 موفق به اخذ مدرک دکتری تخصصی پاتوبیولوژی شده و بعد از گذراندن ضریب k خود  به استان هرمزگان مراجعت کرده و در دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس  بعنوان هیئت علمی مشغول به فعالیت و تدریس تا سال 1397 بوده است.

 5 سال ازمدت فعالیت علمی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعنوان هیئت علمی مشغول به فعالیت بوده است

در این مدت همزمان در ازمایشگاه های بالینی  بعنوان پاتولوژیست  فعالیت کرده و از سال 1399 تا کنون در ازمایشگاه تخصصی شمس بعنوان مسوول فنی در خدمت مراجعین و همکاران گرامی می باشند

بیمار محترم، توجه فرمایید که جهت دریافت جواب آزمایش خود به صورت آنلاین به نام کاربری و پسورد نیاز دارید. نام کاربری شما شماره درج شده در انتها برگه پذیرش و پسورد شما شماره موبایلتان میباشد.