از خانواده شمس چه می دانید..؟!

آزمایشگاه شمس در شهریور ماه 1381 با نام توحید  به همت  خانم دکتر ثمانه فیضی تاسیس و شروع به فعالیت و خدمات رسانی در امر تشخیص به مراجعین نمود .در سال 1396 به نام آزمایشگاه تخصصی شمس تغییر نام نمود وبا حضور متخصصین خونشناسی ، باکتری شناسی  پزشکی و کارشناسان علوم آزمایشگاهی با تجربه بالا  درکلیه بخشهای هورمون، بیوشیمی، میکروبیولوژی، ایمنولوژی و سرولوژی ، پاتولوژی و سیتولوژی، پاپ اسمیر و بخش های تخصصی و فوق تخصصی مولکولی عفونی و سرطان و تست های تخصصی نازایی وشستشوی اسپرم جهت IUI با استفاده از بهترین دستگاهها ومتد روز دنیا  ادامه فعالیت نموده در خدمت پزشکان متخصص، آزمایشگاههای  تشخیص طبی همکار جهت ارسال نمونه های مولکولی ومراجعین از سطح استان خراسان بزرگ و همچنین هموطن های عزیز از استان های شمالی و جنوبی کشور و پذیرای گردشگران محترم توریست سلامت می باشد.

پخش ویدیو

هدف ما از فعاليت در آزمایشگاه تخصصی شمس ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت، هزینه مناسب و در کوتاهترین زمان می باشد. تفکر ما بر این اصل استوار است که با تکیه بردانش فنی و علمی بتوانیم سهم بسزایی جهت کمک به همکاران کلینیکی در تشخیص بیماری ها ایفا نماییم.  پس به این منظور نهایت تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با ارائه خدمات با کیفیت مطلوب، همراه با پاسخگویی به موقع و متعهدانه به همکاران و اساتید بزرگ در حوزه تشخیص طبی، تست های تخصصی نازایی، تشخیص مولکولی عفونی و تشخیص مولکولی سرطان کارنامه ی قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم.

آزمایشگاه شمس با کمپانی های بزرگ تشخیصی دنیا همچون Illumina        Genesis       Verifi             Centogene همکاری دارد.

خانم دکتر سمانه فیضی

متخصص پاتوبیولوژی

خانم دکتر پروانه حکیمی فر

متخصص پاتوبیولوژی

آقای دکتر حسین حبیبی

متخصص خون شناسی آزمایشگاهی و انتقال خون

خانم دکتر ساناز ده باشی

دکترای تخصصی باکتری شناسی پزشکی

ساعت کاری آزمایشگاه:

شنبه تا چهارشنبه 7:30 صبح تا 22
پنجشنبه 7:30 صبح تا 20

 

شماره تماس پذیرش: 05138401242 – 05138462978

لینک های مرتبط:

همکاری با ما
تماس با ما 
درباره ما

آدرس آزمایشگاه:

مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان محتشمی 1، ساختمان شفا

حقوق مالکیت معنوی این وب سایت برای آزمایشگاه شمس محفوظ است./ طراح نجمه زارعی مقدم

دکتر ثمانه  فیضی در سال 1367 موفق به اخذ مدرک پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده اند و بعد از گذراندن طرح و تعهد خدمت خود در سال 1376 موفق به اخذ مدرک دمتری تخصصی پاتوبیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده اند.

در دوره گذراندن ضریب k خود بعنوان مدرس در دانشکده داندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشغول تدریس بوده اند.

و بعد از ان دوره بعنوان پاتولوژیست در آزمایشگاه بالینی مشهد  مشغول فعالیت بوده اند.

و هم اکنون بعنوان موسس آزمایشگاه شمس در خدمت مراجعین و همکاران گرامی می بآشد.

دکتر پروانه حکیمی فر در سال 1366 موفق به اخذ مدرک پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده و بعد از گذزاندن طرح و فعالیت در زمینه پزشکی در مشهد در سال 1374 موفق به اخذ مدرک دکتری تخصصی پاتوبیولوژی شده و بعد از گذراندن ضریب k خود  به استان هرمزگان مراجعت کرده و در دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس  بعنوان هیئت علمی مشغول به فعالیت و تدریس تا سال 1397 بوده است.

 5 سال ازمدت فعالیت علمی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعنوان هیئت علمی مشغول به فعالیت بوده است

در این مدت همزمان در ازمایشگاه های بالینی  بعنوان پاتولوژیست  فعالیت کرده و از سال 1399 تا کنون در ازمایشگاه تخصصی شمس بعنوان مسوول فنی در خدمت مراجعین و همکاران گرامی می باشند

بیمار محترم، توجه فرمایید که جهت دریافت جواب آزمایش خود به صورت آنلاین به نام کاربری و پسورد نیاز دارید. نام کاربری شما شماره درج شده در انتها برگه پذیرش و پسورد شما شماره موبایلتان میباشد.